Vefakar Cafe &  Bistro Nargile Süleymaniye Nargile

Hakkımızda

Vefakar Cafe & Bistro Nargile Süleymaniye Nargile

İstanbulun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Fatih’in Vefa semtinde,İstanbul Üniversitesine bir adım mesafede bulunmaktadir.

Vefakar ;giriş katta ön balkon,iç mekan,arka balkon ve bahçe, alt katta kütüphane katı  ve üst katta oyun salonu olmak üzere 3 kattan ve 6 bölümden oluşmaktadır.

Özellikle İstanbul Üniversitesi öğrencilerin uğrak yerlerinden biri olan Vefakar Cafe arkadaslarinizla keyif dolu saatler geçirmeniz için bu bölgedeki en iyi tercihiniz…

Vefakar Kafe bölümlerinin özel günler için ayrılmasına olanak sağlayarak, doğum günü , grup (öğrenci gruplari,iş grupları vs…) ve dernek toplantilari ile farkli etkinlikleriyle (tavla turnuvasi vs.) gibi özel günler ve rekabet ortamı için bir alternatif oluşturuyor.

Vefakar Kafe tüm  güzelliklerin barındığı sımsıcak bir mekan. Ailelerin, arkadaşların, dostların her meslek grubundan insanların kahvelerini yudumlarken hasret giderecekleri,duygularını paylaşacakları seçkin bir ortam. Yani yolu Vefaya düşenlere  ugranılması şiddetle tavsiye edilecek bir yer…

Hakkımızda